Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best

Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veldperiode
Trainingstijden zaalperiode
Barplanning okt 2018 v3
Barplanning nov 2018 v3
Barplanning dec 2018 v2
Meehelpen takenlijst
Poetsschema 2018-2019 vs2
Spelregelboek 2017

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken

AGENDA 2018-2019

OKTOBER NOVEMBER
zaterdag 20 oktoberBardienst A1DKB zaterdag 3 novemberG-zaaltoernooi WageningenWageningen
dinsdag 23 oktober3e training schoolsportDKB dinsdag 6 november5e training schoolsportDKB
woensdag 24 oktoberPoetsen E1DKB dinsdag 13 novemberStart zaaltraining
BestuursvergaderingDKB 6e training schoolsportDKB
dinsdag 30 oktober4e training schoolsportDKB woensdag 21 novemberPoetsen A2DKB
Sportmedisch spreekuurDKB BestuursvergaderingDKB
 zaterdag 24 novemberStart zaalcompetitie (knkv)o.a. DKB
 Sinterklaas bij DKBDKB
 dinsdag 27 novemberSportmedisch spreekuurDKB
DECEMBER JANUARI
woensdag 19 decemberPoetsen S4DKB dinsdag 1 januarigeen trainingDKB
BestuursvergaderingDKB vrijdag 4 januarigeen trainingDKB
vrijdag 21 decembergeen trainingDKB zaterdag 12 januariG-zaaltoernooi DOTOss
dinsdag 25 decembergeen trainingDKB woensdag 16 januariPoetsen D1DKB
donderdag 27 decemberKerstballentoernooiDKB BestuursvergaderingDKB
vrijdag 28 decembergeen trainingDKB vrijdag 25 januariDKB DARTSDKB
 dinsdag 29 januariSportmedisch spreekuurDKB
FEBRUARI MAART
zaterdag 9 februariG-zaaltoernooi SDOVeldhoven vrijdag 1 maartgeen trainingDKB
woensdag 13 februariPoetsen S2DKB dinsdag 5 maartgeen trainingDKB
BestuursvergaderingDKB woensdag 13 maartPoetsen C2DKB
dinsdag 26 februariSportmedisch spreekuurDKB BestuursvergaderingDKB
 zaterdag 23 maartDKB PubquizDKB
 dinsdag 26 maartSportmedisch spreekuurDKB
 woensdag 27 maartPoetsen S3DKB
APRIL MEI
dinsdag 2 aprilStart veldtrainingDKB woensdag 8 meiPoetsen B1DKB
zaterdag 6 aprilDKB PaasbingoDKB BestuursvergaderingDKB
woensdag 10 aprilPoetsen C1DKB zaterdag 18 meiG-veldtoernooi Ready'68Roermond
BestuursvergaderingDKB DKB KoppelschietenDKB
zaterdag 13 aprilG-veldtoernooi SCMHMariaheide woensdag 22 meiPoetsen MW1DKB
zaterdag 20 aprilStart veldcompetitie voorjaar (knkv)o.a. DKB dinsdag 28 meiSportmedisch spreekuurDKB
woensdag 24 aprilPoetsen S1DKB 
dinsdag 30 aprilSportmedisch spreekuurDKB 
JUNI 
maandag 10 juniDKB 8-tallen toernooiDKB 
woensdag 12 juniPoetsen A1DKB 
BestuursvergaderingDKB 
dinsdag 18 juniDKB SpeurtochtDKB 
zaterdag 22 juniDKB feestavondDKB 
dinsdag 25 juniSportmedisch spreekuurDKB 
woensdag 26 juniGrote schoonmaak door alle teamsDKB 
vrijdag 28 junijeugdkamp 
zaterdag 29 junijeugdkamp 
zondag 30 junijeugdkamp 
 




Agenda:

20 oktBardienst A1
23 okt3e training schoolsport
24 oktPoetsen E1
30 okt4e training schoolsport
 Sportmedisch spreekuur

Uitslagen:

dinsdag 16 oktober 2018
DKB MW1 - Attila MW110 - 16
zaterdag 20 oktober 2018
Rust Roest 6 - DKB 38 - 13
DKB A1 - Merwede/Multiplaat A223 - 15
DKB A2 - Mariarade A113 - 5
SDO (V) C1 - DKB C15 - 6


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.