Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning oktober v2
Barplanning november v2
Barplanning december v1
Poetsschema kantine v1
Gedragscodes sport

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken

AGENDA 2019-2020

OKTOBER NOVEMBER
dinsdag 15 oktoberBardienst MW1DKB maandag 4 novemberPoetsen S2DKB
zaterdag 19 oktoberBardienst A1DKB dinsdag 5 november4e training schoolsportDKB
zondag 20 oktoberBardienst S2DKB zaterdag 9 novemberG-zaaltoernooi WageningenWageningen
maandag 21 oktoberPoetsen D1DKB dinsdag 12 november5e training schoolsportDKB
BestuursvergaderingDKB maandag 18 novemberPoetsen B2DKB
dinsdag 22 oktober2e training schoolsportDKB dinsdag 19 novemberStart zaaltraining
dinsdag 29 oktober3e training schoolsportDKB 6e training schoolsportDKB
 zaterdag 23 novemberStart zaalcompetitie (knkv)o.a. DKB
 donderdag 28 novemberBestuursvergaderingDKB
DECEMBER JANUARI
zaterdag 14 decemberG-zaaltoernooi DOTOss maandag 13 januariPoetsen MW1DKB
maandag 16 decemberPoetsen B1DKB BestuursvergaderingDKB
BestuursvergaderingDKB zaterdag 25 januariG-zaaltoernooi bij DKB!DKB
FEBRUARI MAART
zondag 9 februariG-zaaltoernooi SDOVeldhoven zaterdag 7 maartG-zaaltoernooi Ready'60Roermond
maandag 10 februariPoetsen A1DKB maandag 9 maartPoetsen S3DKB
BestuursvergaderingDKB BestuursvergaderingDKB
 maandag 30 maartPoetsen D1DKB
APRIL MEI
zaterdag 4 aprilG-veldtoernooi Deventer maandag 4 meiPoetsen S2DKB
maandag 6 aprilPoetsen B1DKB BestuursvergaderingDKB
BestuursvergaderingDKB woensdag 13 meiALV (alg ledenvergadering)DKB
zaterdag 11 aprilStart veldcompetitie voorjaar (knkv)o.a. DKB maandag 18 meiPoetsen A2DKB
maandag 20 aprilPoetsen S1DKB 
JUNI JULI
zaterdag 6 juniBestuursvergaderingDKB vrijdag 3 julijeugdkamp
maandag 8 juniPoetsen C1DKB zaterdag 4 julijeugdkamp
zaterdag 13 juniG-Special OlympicsDen Haag zondag 5 julijeugdkamp
zondag 14 juniG-Special OlympicsDen Haag maandag 6 juliPoetsen S1DKB
maandag 15 juniG-Special OlympicsDen Haag 
maandag 22 juniPoetsen B2DKB 
 






Agenda:

15 oktBardienst MW1
19 oktBardienst A1
20 oktBardienst S2
21 oktPoetsen D1
22 okt2e training schoolsport

Thuiswedstrijden:

dinsdag 15 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:30DKB MW1-DSC MW2
 SR: Frank R
vrijdag 18 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:00DKB 2-Wageningen 6
 SR: KNKV: J Barentsen
zaterdag 19 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
11:00DKB A1-DOT (O) A1
 SR: KNKV: P Clowting
zondag 20 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
13:10DKB 2-DOT (O) 2
 SR: KNKV: G Schrap
14:30DKB 1-DOT (O) 1
 SR: KNKV: D vd Akker van Helvoirt

Uitslagen:

donderdag 10 oktober 2019
Rust Roest MW1 - DKB MW113 - 14
zaterdag 12 oktober 2019
DKB 3 - OEC 28 - 14
DSC A2 - DKB A19 - 9
DKB A2 - SDO (V) A23 - 14
DKB B1 - Tilburg B214 - 3
OJC '98 C2 - DKB C11 - 5
Stip D1 - DKB D12 - 12
zondag 13 oktober 2019
SDO (V) 1 - DKB 117 - 13
SDO (V) 2 - DKB 212 - 18


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.