Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning September vs2
Barplanning Oktober vs2
Gedragscodes sport
Corona protocol DKB
Korfbal spelregels 2020

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken

AGENDA 2020-2021

SEPTEMBER OKTOBER
donderdag 24 septemberBestuursvergaderingDKB zaterdag 3 oktoberBardienst S3DKB
Poetsen B2DKB Bardienst C1DKB
zaterdag 26 septemberBardienst D1DKB donderdag 8 oktoberPoetsen E1 + F1DKB
zondag 27 septemberBardienst S1DKB zaterdag 10 oktoberBardienst S2DKB
maandag 28 septemberRTC Zuid trainingen U15/U17/U19DKB Bardienst A1DKB
dinsdag 29 septemberBardienst MW1DKB dinsdag 13 oktoberBardienst MW1DKB
 zaterdag 17 oktoberBardienst E1DKB
 donderdag 22 oktoberPoetsen S2DKB
 BestuursvergaderingDKB
NOVEMBER DECEMBER
donderdag 19 novemberPoetsen C1DKB donderdag 17 decemberPoetsen A1DKB
BestuursvergaderingDKB BestuursvergaderingDKB
zaterdag 21 novemberStart zaalcompetitie (knkv)o.a. DKB 
JANUARI FEBRUARI
donderdag 14 januariBestuursvergaderingDKB donderdag 11 februariPoetsen D1DKB
Poetsen B1DKB BestuursvergaderingDKB
MAART APRIL
donderdag 11 maartPoetsen MW1DKB donderdag 8 aprilBestuursvergaderingDKB
BestuursvergaderingDKB Poetsen S2DKB
 zaterdag 17 aprilStart veldcompetitie voorjaar (knkv)o.a. DKB
 donderdag 22 aprilPoetsen C1DKB
MEI JUNI
donderdag 6 meiBestuursvergaderingDKB donderdag 3 juniBestuursvergaderingDKB
Poetsen B2DKB Poetsen A1DKB
woensdag 19 meiALV (alg ledenvergadering)DKB donderdag 17 juniPoetsen S3DKB
donderdag 20 meiPoetsen B1DKB 
JULI 
donderdag 1 juliPoetsen MWDKB 
BestuursvergaderingDKB 
donderdag 15 juliPoetsen alle teamsDKB 
 
 




Agenda:

24 sepPoetsen B2
26 sepBardienst D1
27 sepBardienst S1
28 sepRTC Zuid trainingen U15/U17/U19
29 sepBardienst MW1

Thuiswedstrijden:

zaterdag 26 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
13:00DKB D1-OJC '98 D1
 SR: Linde
14:45DKB A1-Oost-Arnhem A1
 SR: KNKV: J van Schagen
zondag 27 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
13:00DKB 2-SDO (V) 2
 SR: KNKV: HT Vroon
14:30DKB 1-SDO (V) 1
 SR: KNKV: R Eijke
dinsdag 29 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
20:30DKB MW1-FSC MW1
 SR: ?

Uitslagen:

zaterdag 19 september 2020
DKB 1 - IJsselvogels 117 - 22
NKV 3 - DKB 310 - 11
DKB A1 - Tiel '72 A112 - 24
OJC '98 B1 - DKB B27 - 1
Stip C1 - DKB C11 - 7
DKB D1 - Tilburg D13 - 1
zondag 20 september 2020
DKB 2 - DSC 49 - 10
dinsdag 22 september 2020
Klimop (A) MW1 - DKB MW116 - 9


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.