Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning oktober v2
Barplanning november v2
Barplanning december v1
Poetsschema kantine v1
Gedragscodes sport

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor de uitslagen op de KNKV pagina.


8 oktober - 14 oktober 2019
SDO (V) 1DKB 117 - 13
SDO (V) 2DKB 212 - 18
DKB 3OEC 28 - 14
Rust Roest MW1DKB MW113 - 14
DSC A2DKB A19 - 9
DKB A2SDO (V) A23 - 14
DKB B1Tilburg B214 - 3
OJC '98 C2DKB C11 - 5
Stip D1DKB D12 - 12

1 oktober - 7 oktober 2019
OKV 1DKB 113 - 12
Tilburg 3DKB 210 - 9
Rust Roest 7DKB 39 - 11
Apeldoorn A1DKB A114 - 14
Ready '60 A1DKB A212 - 8
SDO (V) B1DKB B115 - 2
DKB B2PSV/lifovragen.nl B13 - 12
DKB C1SDO (V) C36 - 2
DKB D1SDO (V) D24 - 4
NKV E2DKB E16 - 7

24 september - 30 september 2019
DKB 1ALO 116 - 20
DKB 2DSC 417 - 14
DKB 3Stip 16 - 25
DKB MW1PSV/lifovragen.nl MW214 - 12
DKB A1Tiel '72 A114 - 18
KVS '17 A1DKB A28 - 6
DSC B2DKB B115 - 6
DKB B2Maastricht B111 - 9
DKB C1OEC C16 - 5
DKB D1KVS '17 D18 - 2
DKB E1Eymerick E13 - 2

17 september - 23 september 2019
Furore 1DKB 112 - 11
Noviomagum 3DKB 213 - 16
Stip 1DKB 314 - 11
DSC MW2DKB MW112 - 9
Wageningen A2DKB A110 - 13
DKB A2KVS '17 A110 - 9
DKB B1DSC B23 - 14
KVS '17 B1DKB B22 - 18
OEC C1DKB C12 - 5
KVS '17 D1DKB D15 - 7
Stip E1DKB E10 - 2

10 september - 16 september 2019
DKB 1KZ Danaïden 117 - 22
OEC 2DKB 310 - 10
DKB MW1Rust Roest MW117 - 11
DKB A1Rheko A116 - 9
SDO (V) A2DKB A211 - 9
Tilburg B2DKB B117 - 14
DKB B2DSC B315 - 4
DKB C1OJC '98 C22 - 5
DKB D1Stip D15 - 3
OJC '98 E2DKB E15 - 8

3 september - 9 september 2019
Rapid 1DKB 117 - 12
Rust Roest 3DKB 220 - 9
DKB 3Rust Roest 715 - 27
Fortissimo A1DKB A114 - 20
DKB A2Ready '60 A113 - 9
DKB B1SDO (V) B110 - 21
SDO (V) B2DKB B210 - 9
SDO (V) C3DKB C11 - 5
SDO (V) D2DKB D13 - 6
DKB E1SDO (V) E43 - 4







Agenda:

15 oktBardienst MW1
19 oktBardienst A1
20 oktBardienst S2
21 oktPoetsen D1
22 okt2e training schoolsport

Thuiswedstrijden:

dinsdag 15 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:30DKB MW1-DSC MW2
 SR: Frank R
vrijdag 18 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:00DKB 2-Wageningen 6
 SR: KNKV: J Barentsen
zaterdag 19 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
11:00DKB A1-DOT (O) A1
 SR: KNKV: P Clowting
zondag 20 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
13:10DKB 2-DOT (O) 2
 SR: KNKV: G Schrap
14:30DKB 1-DOT (O) 1
 SR: KNKV: D vd Akker van Helvoirt

Uitslagen:

donderdag 10 oktober 2019
Rust Roest MW1 - DKB MW113 - 14
zaterdag 12 oktober 2019
DKB 3 - OEC 28 - 14
DSC A2 - DKB A19 - 9
DKB A2 - SDO (V) A23 - 14
DKB B1 - Tilburg B214 - 3
OJC '98 C2 - DKB C11 - 5
Stip D1 - DKB D12 - 12
zondag 13 oktober 2019
SDO (V) 1 - DKB 117 - 13
SDO (V) 2 - DKB 212 - 18


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.