Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veldperiode
Trainingstijden zaalperiode
Barplanning maart 2019 v1
Barplanning april 2019 v1
Barplanning mei 2019 v1
Meehelpen takenlijst
Poetsschema 2018-2019 vs2
Spelregelboek 2017
Privacy statement

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Trainingstijden zaal periode 2018 - 2019
Team dinsdag  vrijdag
DKB 1 21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
DKB 2 21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
DKB 3 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  20:00 - 21:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB 4 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB A1 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
DKB A2 20:00 - 21:00
Heerbeeck groot/klein
om en om met B1
  20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
DKB B1 20:00 - 21:00
Heerbeeck groot/klein
om en om met A2
  19:00 - 20:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB C1 19:00 - 20:00
Heerbeeck, grote zaal
wisselt halverwege zaalseizoen met C2
  19:00 - 20:00
Sporthal Naestenbest
DKB C2 18:30 - 19:30
Heerbeeck, grote zaal
wisselt halverwege zaalseizoen met C1
  19:00 - 20:00
Sporthal Naestenbest
DKB D1 18:00 - 19:00
Heerbeeck, grote zaal
  18:00 - 19:00
Sporthal Naestenbest
DKB E1 18:00 - 19:00
Zevensprong
  18:00 - 19:00
Sporthal Naestenbest
DKB F1 18:00 - 19:00
Heerbeeck, kleine zaal
   
DKB G 19:00 - 20:00
Heerbeeck, kleine zaal
   
Kangoeroes 18:00 - 19:00
Heerbeeck kleine zaal
   




Agenda:

19 mrt2e training schoolsport
26 mrt3e training schoolsport
 Sportmedisch spreekuur
27 mrtPoetsen S3
2 apr4e training schoolsport
 Start veldtraining

Thuiswedstrijden:

zaterdag 23 maart 2019
Naestenbest (zaal A) / BEST
09:10DKB F1-Tovido F1
 SR: Lisa Beckers
 ZW: Strik N
09:10DKB E1-Rust Roest E2
 SR: Michelle de Jager
 ZW: Pijkeren
10:10DKB D1-Rust Roest D2
 SR: Thijs Theunissen
 ZW: Gloudemans
11:20DKB C2-OEC C1
 SR: Milou van de Ven
 ZW: Schoot

Uitslagen:

zaterdag 16 maart 2019
DKB 3 - NKV 412 - 3
DKB A1 - SDO (V) A113 - 11
DKB B1 - PSV/lifovragen.nl B17 - 9
DKB C1 - NKV C114 - 4
Klimop (A) C1 - DKB C25 - 4
Eymerick D1 - DKB D10 - 17
SDO (V) E2 - DKB E17 - 13
DSV F1 - DKB F14 - 13
zondag 17 maart 2019
DKB 2 - DSC 522 - 5
DKB 4 - Mariarade 18 - 6


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.