Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best

Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veldperiode
Trainingstijden zaalperiode
Barplanning jan 2019 v1
Barplanning feb 2019 v1
Barplanning maart 2019 v1
Meehelpen takenlijst
Poetsschema 2018-2019 vs2
Spelregelboek 2017
Privacy statement

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Trainingstijden zaal periode 2018 - 2019
Team dinsdag  vrijdag
DKB 1 21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
DKB 2 21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Sporthal Naestenbest
DKB 3 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  20:00 - 21:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB 4 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  21:00 - 22:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB A1 20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
  20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
DKB A2 20:00 - 21:00
Heerbeeck groot/klein
om en om met B1
  20:00 - 21:00
Sporthal Naestenbest
DKB B1 20:00 - 21:00
Heerbeeck groot/klein
om en om met A2
  19:00 - 20:00
Heerbeeck, grote zaal
DKB C1 19:00 - 20:00
Heerbeeck, grote zaal
wisselt halverwege zaalseizoen met C2
  19:00 - 20:00
Sporthal Naestenbest
DKB C2 18:30 - 19:30
Heerbeeck, grote zaal
wisselt halverwege zaalseizoen met C1
  19:00 - 20:00
Sporthal Naestenbest
DKB D1 18:00 - 19:00
Heerbeeck, grote zaal
  18:00 - 19:00
Sporthal Naestenbest
DKB E1 18:00 - 19:00
Zevensprong
  18:00 - 19:00
Sporthal Naestenbest
DKB F1 18:00 - 19:00
Heerbeeck, kleine zaal
   
DKB G 19:00 - 20:00
Heerbeeck, kleine zaal
   
Kangoeroes 18:00 - 19:00
Heerbeeck kleine zaal
   




Agenda:

29 janSportmedisch spreekuur
9 febG-zaaltoernooi SDO
13 febPoetsen S2
22 febDKB DARTS
26 febSportmedisch spreekuur

Thuiswedstrijden:

zaterdag 26 januari 2019
Naestenbest (zaal B) / BEST
14:15DKB F1-Flash F1
 SR: Nynke Meeske
 ZW: Nakalanzi
14:15DKB E1-OJC '98 E2
 SR: Robin Petersen
 ZW: Liebreks
15:15DKB D1-Stip D1
 SR: Laura Versloot
 ZW: Konijnenburg
16:20DKB C2-PSV/lifovragen.nl C2
 SR: Annemiek de Bont
 ZW: Bommel

Uitslagen:

zaterdag 19 januari 2019
DKB 3 - Animo 413 - 5
DKB A1 - Rust Roest A223 - 6
DKB A2 - SDO (V) A212 - 11
DKB B1 - Focus B111 - 7
DKB C1 - DOT (O) C110 - 9
OEC C1 - DKB C211 - 3
Rust Roest D2 - DKB D13 - 1
Rust Roest E2 - DKB E14 - 15
Tovido F1 - DKB F12 - 7
zondag 20 januari 2019
DKB 1 - OKV 125 - 15
DKB 2 - NKV 222 - 23
DKB 4 - FSC 216 - 7


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.