Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning September vs2
Barplanning Oktober vs2
Gedragscodes sport
Corona protocol DKB
Korfbal spelregels 2020

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


Spelweek: 22 september - 28 september 2020
Thuiswedstrijden:
zaterdag 26 september13:00DKB D1OJC '98 D1Naestenbest (veld) / BESTSR: Linde
zaterdag 26 september14:45DKB A1Oost-Arnhem A1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: J van Schagen
zondag 27 september13:00DKB 2SDO (V) 2Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: HT Vroon
zondag 27 september14:30DKB 1SDO (V) 1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: R Eijke
Uitwedstrijden:
zaterdag 26 september09:15KVS '17 E1DKB E1Zuideinderpark / SCHIJNDEL
zaterdag 26 september11:30KVS '17 C1DKB C1Zuideinderpark / SCHIJNDEL
zaterdag 26 september11:45ACKC B1DKB B1Sportcomplex De Alm / ALMKERK
zaterdag 26 september12:45Attila 3DKB 3Studentensportcentrum / EINDHOVEN
zaterdag 26 september12:45KVS '17 B1DKB B2Zuideinderpark / SCHIJNDEL


Spelweek: 29 september - 5 oktober 2020
Thuiswedstrijden:
dinsdag 29 september20:30DKB MW1FSC MW1Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
zaterdag 3 oktober09:00DKB E1OJC '98 E2Naestenbest (veld) / BESTSR: Floor
zaterdag 3 oktober09:30DKB C1Eymerick C1Naestenbest (veld) / BESTSR: Lars
zaterdag 3 oktober10:50DKB B1Rust Roest B1Naestenbest (veld) / BESTSR: Jeroen
zaterdag 3 oktober12:15DKB B2Tilburg B2Naestenbest (veld) / BESTSR: Maureen
zaterdag 3 oktober12:30DKB 3Stip 2Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 3 oktober10:45DOT (O) D1DKB D1De Rusheuvel / OSS
zaterdag 3 oktober11:00DSC A2DKB A1Sportcomplex Eindhoven-Noord / EINDHOVEN
zaterdag 3 oktober13:00WION 2DKB 2Sportcomplex Max Planckplaats / ROTTERDAM
zaterdag 3 oktober14:30WION 1DKB 1Sportcomplex Max Planckplaats / ROTTERDAM


Spelweek: 6 oktober - 12 oktober 2020
Thuiswedstrijden:
dinsdag 6 oktober19:45DKB B1Animo B1Naestenbest (veld) / BESTSR: Sanne
zaterdag 10 oktober10:15DKB B2OJC '98 B1Naestenbest (veld) / BESTSR: Jelle
zaterdag 10 oktober10:45DKB C1Stip C1Naestenbest (veld) / BESTSR: Maikel
zaterdag 10 oktober12:00DKB A1SKF A2Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: AC Smits (David)
zaterdag 10 oktober12:15DKB 3NKV 3Naestenbest (veld) / BESTSR: Daan
zaterdag 10 oktober13:40DKB 2Rust Roest 3Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: ACA Sprangers
zaterdag 10 oktober15:15DKB 1Reeuwijk 1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: L Messerschmidt
Uitwedstrijden:
zaterdag 10 oktober10:00OEC E1DKB E1De Braak (veld) / HELMOND
zaterdag 10 oktober11:05Animo B1DKB B1Sportcomplex Hoge Weide / GELDERMALSEN
zaterdag 10 oktober12:00Tilburg D1DKB D1KV Tilburg / TILBURG


Spelweek: 13 oktober - 19 oktober 2020
Thuiswedstrijden:
dinsdag 13 oktober20:30DKB MW1PSV/lifovragen.nl MW1Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
zaterdag 17 oktober09:15DKB E1SDO (V) E2Naestenbest (veld) / BESTSR: Björn
Uitwedstrijden:
dinsdag 13 oktober19:45Victum A1DKB A1Sportpark Weteringhoek / HOUTEN
zaterdag 17 oktober12:30DOT (O) A1DKB A1De Rusheuvel / OSS
zondag 18 oktober12:45DOT (O) 2DKB 2De Rusheuvel / OSS
zondag 18 oktober14:30DOT (O) 1DKB 1De Rusheuvel / OSS


Spelweek: 20 oktober - 26 oktober 2020
Uitwedstrijden:
dinsdag 20 oktober20:00Eymerick MW1DKB MW1Weibossen / HEEZE
zaterdag 24 oktober11:00Wageningen A2DKB A1Binnenveld / WAGENINGEN
zaterdag 24 oktober14:00Tilburg 2DKB 2KV Tilburg / TILBURG
zaterdag 24 oktober15:30Tilburg 1DKB 1KV Tilburg / TILBURG


 




Agenda:

24 sepPoetsen B2
26 sepBardienst D1
27 sepBardienst S1
28 sepRTC Zuid trainingen U15/U17/U19
29 sepBardienst MW1

Thuiswedstrijden:

zaterdag 26 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
13:00DKB D1-OJC '98 D1
 SR: Linde
14:45DKB A1-Oost-Arnhem A1
 SR: KNKV: J van Schagen
zondag 27 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
13:00DKB 2-SDO (V) 2
 SR: KNKV: HT Vroon
14:30DKB 1-SDO (V) 1
 SR: KNKV: R Eijke
dinsdag 29 september 2020
Naestenbest (veld) / BEST
20:30DKB MW1-FSC MW1
 SR: ?

Uitslagen:

zaterdag 19 september 2020
DKB 1 - IJsselvogels 117 - 22
NKV 3 - DKB 310 - 11
DKB A1 - Tiel '72 A112 - 24
OJC '98 B1 - DKB B27 - 1
Stip C1 - DKB C11 - 7
DKB D1 - Tilburg D13 - 1
zondag 20 september 2020
DKB 2 - DSC 49 - 10
dinsdag 22 september 2020
Klimop (A) MW1 - DKB MW116 - 9


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.