Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best

Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veldperiode
Trainingstijden zaalperiode
Barplanning feb 2019 v1
Barplanning maart 2019 v1
Meehelpen takenlijst
Poetsschema 2018-2019 vs2
Spelregelboek 2017
Privacy statement

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


Spelweek: 19 februari - 25 februari 2019
Uitwedstrijden:
zaterdag 23 februari11:00OEC D1DKB D1City Resort / HELMOND
zondag 24 februari12:30FSC 2DKB 4De Ladder / KNEGSEL


Spelweek: 26 februari - 4 maart 2019
In deze week geen wedstrijden gevonden.


Spelweek: 5 maart - 11 maart 2019
Thuiswedstrijden:
zaterdag 9 maart09:10DKB E1SDO (V) E3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Rinke de Mol
zaterdag 9 maart09:10DKB F1Tilburg F1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Fenna van Son
zaterdag 9 maart10:10DKB D1DSC D4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Hedwig Evertse
zaterdag 9 maart11:20DKB C2Ready '60 C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lars van Roon
Uitwedstrijden:
zaterdag 9 maart11:05PSV/lifovragen.nl C1DKB C1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 9 maart12:15PSV/lifovragen.nl A2DKB A2Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 9 maart14:45PSV/lifovragen.nl A1DKB A1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 9 maart15:20Rust Roest 6DKB 3Strijphal / EINDHOVEN
zondag 10 maart11:45SDO (V) 5DKB 4De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 10 maart14:15SDO (V) 3DKB 2De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 10 maart15:30SDO (V) 1DKB 1De Atalanta / VELDHOVEN


Spelweek: 12 maart - 18 maart 2019
Thuiswedstrijden:
zaterdag 16 maart10:10DKB B1PSV/lifovragen.nl B1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Roy van der Lee
zaterdag 16 maart11:10DKB C1NKV C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Sam van der Kaaden
zaterdag 16 maart12:15DKB A2Mariarade A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: David Bovenkerk
zaterdag 16 maart13:30DKB A1SDO (V) A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van Brunschot
zaterdag 16 maart14:45DKB 3NKV 4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
zondag 17 maart12:15DKB 4Mariarade 1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Roy vd Lee
zondag 17 maart13:40DKB 2DSC 5Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 16 maart10:00SDO (V) E2DKB E1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 16 maart10:00DSV F1DKB F1Gymzaal Buitelaar / HAGHORST
zaterdag 16 maart11:05Eymerick D1DKB D1De Pompenmaker / HEEZE
zaterdag 16 maart15:00Klimop (A) C1DKB C2De Schop / ASTEN


Spelweek: 19 maart - 25 maart 2019
Thuiswedstrijden:
zaterdag 23 maart09:10DKB E1Rust Roest E2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Michelle de Jager
zaterdag 23 maart09:10DKB F1Tovido F1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lisa Beckers
zaterdag 23 maart10:10DKB D1Rust Roest D2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Thijs Theunissen
zaterdag 23 maart11:20DKB C2OEC C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Milou van de Ven
Uitwedstrijden:
zaterdag 23 maart10:30Focus B1DKB B1Het Turfschip Etten-Leur / ETTEN-LEUR
zaterdag 23 maart11:40DOT (O) C1DKB C1Mondriaan / OSS
zaterdag 23 maart12:00SDO (V) A2DKB A2De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 23 maart12:15Rust Roest A2DKB A1Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 23 maart17:45Animo 4DKB 3De Randhorst / GELDERMALSEN
zondag 24 maart13:15NKV 2DKB 2De Hongerman / NUENEN
zondag 24 maart14:40OKV 1DKB 1Oostzaan / OOSTZAAN


Spelweek: 26 maart - 1 april 2019
Thuiswedstrijden:
zaterdag 30 maart10:10DKB B1SDO (V) B2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van Meegen
zaterdag 30 maart11:10DKB C1SDO (V) C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lindsey van Roosmalen
zaterdag 30 maart12:15DKB A2OJC '98 A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van Brunschot
zaterdag 30 maart13:30DKB A1Merwede/Multiplaat A2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Werner Spelbrink
zaterdag 30 maart14:45DKB 3OJC '98 3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
zondag 31 maart10:45DKB 4DSC 7Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
zondag 31 maart12:10DKB 2Movado 2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
zondag 31 maart13:35DKB 1Movado 1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 30 maart10:15Flash F1DKB F1De Misse / DEN DUNGEN
zaterdag 30 maart11:00PSV/lifovragen.nl C2DKB C2Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 30 maart11:00Stip D1DKB D1De Schutskamp / 'S-HERTOGENBOSCH
zaterdag 30 maart13:00OJC '98 E2DKB E1't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT


Spelweek: 2 april - 8 april 2019
Thuiswedstrijden:
zaterdag 6 april10:15DKB B1Terda B1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van der Kallen






Agenda:

26 febSportmedisch spreekuur
12 mrt1e training schoolsport
13 mrtPoetsen C2
19 mrt2e training schoolsport
26 mrt3e training schoolsport
 Sportmedisch spreekuur


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.