Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best

Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Programma per team
Trainingstijden zaalperiode
Help, ik heb zaalwacht
Teamouder info
Teamouder presentatie (ppt)
barplanning feb 2018 v2
barplanning maart 2018 v1
Meehelpen takenlijst

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


Spelweek: 20 februari - 26 februari 2018
Thuiswedstrijden:
zaterdag 24 februari08:45DKB E1SDO (V) E2Naestenbest (zaal) / BESTSR: Rinke de Mol
zaterdag 24 februari09:00DKB W1Be Quick W1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Sanne van de Looij
zaterdag 24 februari09:50DKB C1Tiel '72 C2Naestenbest (zaal) / BESTSR: KNKV: T vd Schoor
zaterdag 24 februari10:55DKB D1KVS '17 D1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Laura Versloot
zaterdag 24 februari17:20DKB A1PSV/ lifovragen.nl A1Naestenbest (zaal) / BESTSR: KNKV: H van Dongen
zaterdag 24 februari18:45DKB B1Tiel '72 B1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Bas Dullaart
zondag 25 februari12:15DKB 2PSV/ lifovragen.nl 2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ?
zondag 25 februari13:40DKB 1PSV/ lifovragen.nl 1Naestenbest (zaal) / BESTSR: KNKV: R van der Meer
Uitwedstrijden:
zaterdag 24 februari12:00PSV/ lifovragen.nl B2DKB B2De Tempel / EINDHOVEN


Spelweek: 27 februari - 5 maart 2018
Uitwedstrijden:
donderdag 1 maart19:15ACKC 5DKB 3De Jager / GIESSEN
zaterdag 3 maart10:00Be Quick W1DKB W1gymzaal Nuland / NULAND
zaterdag 3 maart15:15RoDeBo/De Maaskanters 1DKB 3De Schutskamp / 'S-HERTOGENBOSCH


Spelweek: 6 maart - 12 maart 2018
Thuiswedstrijden:
zaterdag 10 maart09:00DKB D1DSC D3Naestenbest (zaal) / BESTSR: Gijs van Liempt
zaterdag 10 maart10:05DKB C2DSC C3Naestenbest (zaal) / BESTSR: Thijs Theunissen
zaterdag 10 maart11:10DKB C1HKC (Ha) C1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Nick van Brunschot
zaterdag 10 maart12:15DKB A1HKC (Ha) A1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Jeroen Koopmanschap
zaterdag 10 maart13:25DKB B1Tilburg B1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Jasper Heuvelmans
zondag 11 maart12:15DKB 2DSC 5Naestenbest (zaal) / BESTSR: ?
zondag 11 maart13:40DKB 1Keep Fit '70 1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ?
Uitwedstrijden:
zaterdag 10 maart10:00SDO (V) E2DKB E1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 10 maart12:00Eymerick E2DKB E2De Pompenmaker / HEEZE
zaterdag 10 maart12:45Voltreffers 3DKB 3Arkendonk / OOSTERHOUT NB
zaterdag 10 maart12:55SDO (V) B3DKB B2De Atalanta / VELDHOVEN


Spelweek: 13 maart - 19 maart 2018
Thuiswedstrijden:
vrijdag 16 maart20:00DKB 3ACKC 5Naestenbest (zaal) / BESTSR: Andy van de Ven
Uitwedstrijden:
zaterdag 17 maart10:00PSV/ lifovragen.nl E4DKB E2De Tempel / EINDHOVEN






Agenda:

24 febG-toernooi DKB
27 febSportmedisch spreekuur
10 mrtDKB Pubquiz
13 mrtStart veldtraining
19 mrtPoetsen E1

Thuiswedstrijden:

zaterdag 24 februari 2018
Naestenbest (zaal) / BEST
08:45DKB E1-SDO (V) E2
 SR: Rinke de Mol
 ZW: Gloudemans
09:00DKB W1-Be Quick W1
 SR: Sanne van de Looij
 ZW: ?
09:50DKB C1-Tiel '72 C2
 SR: KNKV: T vd Schoor
 ZW: Boxmeer
10:55DKB D1-KVS '17 D1
 SR: Laura Versloot
 ZW: Schoot
17:20DKB A1-PSV/ lifovragen.nl A1
 SR: KNKV: H van Dongen
 ZW: Meeske
18:45DKB B1-Tiel '72 B1
 SR: Bas Dullaart
 ZW: Sponselee
zondag 25 februari 2018
Naestenbest (zaal) / BEST
12:15DKB 2-PSV/ lifovragen.nl 2
 SR: ?
 ZW: Son
13:40DKB 1-PSV/ lifovragen.nl 1
 SR: KNKV: R van der Meer
 ZW: Melio

Uitslagen:

zaterdag 17 februari 2018
Focus 1 - DKB 317 - 8
Animo A1 - DKB A115 - 11
DKB A2 - Tilburg A313 - 9
Animo B1 - DKB B112 - 20
DKB B2 - KVS '17 B110 - 9
Animo C1 - DKB C112 - 3
NKV C1 - DKB C212 - 6
PSV/ lifovragen.nl D1 - DKB D110 - 12
DKB E1 - PSV/ lifovragen.nl E210 - 9
Pr. Irene W1 - DKB W18 - 12
zondag 18 februari 2018
NKV 1 - DKB 116 - 21
NKV 2 - DKB 217 - 23


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.