Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best

Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veldperiode
Trainingstijden zaalperiode
Barplanning dec 2018 v2
Meehelpen takenlijst
Poetsschema 2018-2019 vs2
Spelregelboek 2017

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


DKB 1
zondag 16 december12:40DKB 1SDO (V) 1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: KNKV: H BeglingerZW: ?
zondag 20 januari14:05DKB 1OKV 1Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 27 januari15:35Movado 1DKB 1Oranje Withal / DORDRECHT
zondag 3 februari14:10DKB 1Stormvogels (U) 1Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 10 februari16:50Conventus 1DKB 1Develsteinhal / ZWIJNDRECHT
zondag 17 februari19:30DKB 1Ready '60 1Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 10 maart15:30SDO (V) 1DKB 1De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 24 maart14:40OKV 1DKB 1Oostzaan / OOSTZAAN
zondag 31 maart13:35DKB 1Movado 1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?


DKB 2
zondag 16 december11:15DKB 2SDO (V) 3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 13 januari14:45DSC 5DKB 2De Vijfkamp / EINDHOVEN
zondag 20 januari12:40DKB 2NKV 2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 27 januari14:20Movado 2DKB 2Oranje Withal / DORDRECHT
zaterdag 2 februari13:40DKB 2Rust Roest 4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 10 februari14:00Tilburg 4DKB 2Westerwel / TILBURG
zondag 17 februari18:10DKB 2DOT (O) 3Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 10 maart14:15SDO (V) 3DKB 2De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 17 maart13:40DKB 2DSC 5Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 24 maart13:15NKV 2DKB 2De Hongerman / NUENEN
zondag 31 maart12:10DKB 2Movado 2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?


DKB 3
zaterdag 15 december14:10DKB 3Rust Roest 6Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Frank ReijkersZW: ?
zaterdag 12 januari14:50NKV 4DKB 3De Hongerman / NUENEN
zaterdag 19 januari13:40DKB 3Animo 4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zaterdag 26 januari17:50OJC '98 3DKB 3't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT
zaterdag 2 februari15:45DKB 3OEC 2De Tempel / EINDHOVENSR: ?ZW: ?
zaterdag 9 februari18:20Stip 1DKB 3De Schutskamp / 'S-HERTOGENBOSCH
zaterdag 9 maart15:20Rust Roest 6DKB 3Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 16 maart14:45DKB 3NKV 4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zaterdag 23 maart17:45Animo 4DKB 3De Randhorst / GELDERMALSEN
zaterdag 30 maart14:45DKB 3OJC '98 3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?


DKB 4
zondag 16 december14:15DKB 4SDO (V) 5Strijphal / EINDHOVENSR: ?ZW: ?
zondag 13 januari12:20Mariarade 1DKB 4In de Biessen / HOENSBROEK
zondag 20 januari11:15DKB 4FSC 2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 27 januari15:40DSC 7DKB 4De Vijfkamp / EINDHOVEN
zondag 3 februari12:45DKB 4Maastricht 2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 10 februari11:40Tilburg 5DKB 4Westerwel / TILBURG
zondag 17 februari14:15DKB 4DOT (O) 4De Tempel / EINDHOVENSR: ?ZW: ?
zondag 24 februari12:30FSC 2DKB 4De Ladder / KNEGSEL
zondag 10 maart11:45SDO (V) 5DKB 4De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 17 maart12:15DKB 4Mariarade 1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?
zondag 31 maart10:45DKB 4DSC 7Naestenbest (zaal A) / BESTSR: ?ZW: ?


DKB MW1
Geen wedstrijden gevonden.


DKB A1
zaterdag 15 december12:45DKB A1PSV/lifovragen.nl A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: KNKV: W CoxZW: Hendriks
zaterdag 12 januari14:10SDO (V) A1DKB A1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 19 januari12:25DKB A1Rust Roest A2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Pieter DullaartZW: Sponselee
zaterdag 26 januari15:00Merwede/Multiplaat A2DKB A1De Stoep / SLIEDRECHT
zaterdag 2 februari12:20DKB A1Animo A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: David BovenkerkZW: Sponselee
zaterdag 9 februari14:00ACKC A1DKB A1De Jager / GIESSEN
zaterdag 16 februari12:40DKB A1Movado A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: David BovenkerkZW: Sponselee
zaterdag 9 maart14:45PSV/lifovragen.nl A1DKB A1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 16 maart13:30DKB A1SDO (V) A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van BrunschotZW: Beckers
zaterdag 23 maart12:15Rust Roest A2DKB A1Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 30 maart13:30DKB A1Merwede/Multiplaat A2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Werner SpelbrinkZW: Harten


DKB A2
zaterdag 15 december11:25DKB A2PSV/lifovragen.nl A2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Bas DullaartZW: Gemei
zaterdag 12 januari12:00Mariarade A1DKB A2In de Biessen / HOENSBROEK
zaterdag 19 januari11:10DKB A2SDO (V) A2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Jasper HeuvelmansZW: Exter Blokland
zaterdag 26 januari15:30OJC '98 A1DKB A2't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT
zaterdag 2 februari11:05DKB A2OEC A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Werner SpelbrinkZW: Meijer
zaterdag 9 februari12:00Tilburg A3DKB A2Westerwel / TILBURG
zaterdag 9 maart12:15PSV/lifovragen.nl A2DKB A2Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 16 maart12:15DKB A2Mariarade A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: David BovenkerkZW: Berg
zaterdag 23 maart12:00SDO (V) A2DKB A2De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 30 maart12:15DKB A2OJC '98 A1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van BrunschotZW: Wijnands


DKB B1
zaterdag 12 januari12:05PSV/lifovragen.nl B1DKB B1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 19 januari10:05DKB B1Focus B1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Jasper MeijerZW: Gemei
zaterdag 26 januari12:00SDO (V) B2DKB B1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 2 februari10:00DKB B1Terda B1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van der KallenZW: Wijnands
zaterdag 9 februari11:30Ready '60 B1DKB B1Jo Gerrishal / ROERMOND
zaterdag 16 februari10:15DKB B1DSC B3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Pieter DullaartZW: Knaapen
zaterdag 16 maart10:10DKB B1PSV/lifovragen.nl B1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Roy van der LeeZW: Diesen
zaterdag 23 maart10:30Focus B1DKB B1Het Turfschip Etten-Leur / ETTEN-LEUR
zaterdag 30 maart10:10DKB B1SDO (V) B2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van MeegenZW: Knaapen


DKB C1
zaterdag 15 december10:15DKB C1PSV/lifovragen.nl C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Nick van BrunschotZW: Sponselee J
zaterdag 12 januari11:40NKV C1DKB C1De Hongerman / NUENEN
zaterdag 19 januari09:00DKB C1DOT (O) C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Willemijn RijkenZW: Dam
zaterdag 26 januari11:00SDO (V) C1DKB C1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 2 februari09:00DKB C1Rust Roest C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Sanne van de LooijZW: Boxmeer
zaterdag 9 februari11:00DSC C2DKB C1De Vijfkamp / EINDHOVEN
zaterdag 16 februari11:25DKB C1Animo C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Koen van der StappenZW: Brink
zaterdag 9 maart11:05PSV/lifovragen.nl C1DKB C1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 16 maart11:10DKB C1NKV C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Sam van der KaadenZW: Otter
zaterdag 23 maart11:40DOT (O) C1DKB C1Mondriaan / OSS
zaterdag 30 maart11:10DKB C1SDO (V) C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lindsey van RoosmalenZW: Sponselee J


DKB C2
zaterdag 15 december12:00Ready '60 C1DKB C2Jo Gerrishal / ROERMOND
zaterdag 12 januari11:20DKB C2Klimop (A) C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Sam van der KaadenZW: Liebreks
zaterdag 19 januari11:00OEC C1DKB C2Suytkade / HELMOND
zaterdag 26 januari16:20DKB C2PSV/lifovragen.nl C2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: Annemiek de BontZW: Bommel
zaterdag 2 februari11:00SDO (V) C2DKB C2De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 16 februari18:00NKV C2DKB C2Westwijzer / HELMOND
zaterdag 9 maart11:20DKB C2Ready '60 C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lars van RoonZW: Schoot
zaterdag 16 maart15:00Klimop (A) C1DKB C2De Schop / ASTEN
zaterdag 23 maart11:20DKB C2OEC C1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Milou van de VenZW: Schoot
zaterdag 30 maart11:00PSV/lifovragen.nl C2DKB C2Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN


DKB D1
zaterdag 15 december14:00DSC D4DKB D1De Vijfkamp / EINDHOVEN
zaterdag 12 januari10:10DKB D1Eymerick D1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Tim SponseleeZW: Driel
zaterdag 19 januari14:30Rust Roest D2DKB D1Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 26 januari15:15DKB D1Stip D1Naestenbest (zaal B) / BESTSR: Laura VerslootZW: Konijnenburg
zaterdag 2 februari12:00OEC D1DKB D1Sporthal Veka / HELMOND
zaterdag 16 februari10:55SDO (V) D2DKB D1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 9 maart10:10DKB D1DSC D4Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Hedwig EvertseZW: Eeden
zaterdag 16 maart11:05Eymerick D1DKB D1De Pompenmaker / HEEZE
zaterdag 23 maart10:10DKB D1Rust Roest D2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Thijs TheunissenZW: Gloudemans
zaterdag 30 maart11:00Stip D1DKB D1De Schutskamp / 'S-HERTOGENBOSCH


DKB E1
zaterdag 15 december09:30SDO (V) E3DKB E1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 12 januari09:10DKB E1SDO (V) E2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Linde ScheffersZW: Ven S
zaterdag 19 januari10:00Rust Roest E2DKB E1Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 26 januari14:15DKB E1OJC '98 E2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: Robin PetersenZW: Liebreks
zaterdag 2 februari10:15DOT (O) E4DKB E1Mondriaan / OSS
zaterdag 16 februari09:00KVS '17 E1DKB E1Dioscuren / SCHIJNDEL
zaterdag 9 maart09:10DKB E1SDO (V) E3Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Rinke de MolZW: Ven T
zaterdag 16 maart10:00SDO (V) E2DKB E1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 23 maart09:10DKB E1Rust Roest E2Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Michelle de JagerZW: Pijkeren
zaterdag 30 maart13:00OJC '98 E2DKB E1't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT


DKB F1
zaterdag 15 december10:00Tilburg F1DKB F1Westerwel / TILBURG
zaterdag 12 januari09:10DKB F1DSV F1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Anouk van HartenZW: Nakalanzi
zaterdag 19 januari09:30Tovido F1DKB F1Gymzaal Willibrordusschool / ESCH
zaterdag 26 januari14:15DKB F1Flash F1Naestenbest (zaal B) / BESTSR: Nynke MeeskeZW: Nakalanzi
zaterdag 2 februari10:00Odisco F1DKB F1De Loop'r / SINT-OEDENRODE
zaterdag 9 februari10:15DKB F1Rust Roest F2Naestenbest (zaal B) / BESTSR: Niels HendriksZW: Nakalanzi
zaterdag 9 maart09:10DKB F1Tilburg F1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Fenna van SonZW: Nakalanzi
zaterdag 16 maart10:00DSV F1DKB F1Gymzaal Buitelaar / HAGHORST
zaterdag 23 maart09:10DKB F1Tovido F1Naestenbest (zaal A) / BESTSR: Lisa BeckersZW: Strik N
zaterdag 30 maart10:15Flash F1DKB F1De Misse / DEN DUNGEN


Kangoeroes
Geen wedstrijden gevonden.






Agenda:

19 decPoetsen S4
27 decKerstballentoernooi
12 janG-zaaltoernooi DOT
16 janPoetsen D1
29 janSportmedisch spreekuur

Thuiswedstrijden:

zaterdag 15 december 2018
Naestenbest (zaal A) / BEST
10:15DKB C1-PSV/lifovragen.nl C1
 SR: Nick van Brunschot
 ZW: Sponselee J
11:25DKB A2-PSV/lifovragen.nl A2
 SR: Bas Dullaart
 ZW: Gemei
12:45DKB A1-PSV/lifovragen.nl A1
 SR: KNKV: W Cox
 ZW: Hendriks
14:10DKB 3-Rust Roest 6
 SR: Frank Reijkers
 ZW: ?
zondag 16 december 2018
Naestenbest (zaal A) / BEST
11:15DKB 2-SDO (V) 3
 SR: ?
 ZW: ?
12:40DKB 1-SDO (V) 1
 SR: KNKV: H Beglinger
 ZW: ?
Strijphal / EINDHOVEN
14:15DKB 4-SDO (V) 5
 SR: ?
 ZW: ?

Uitslagen:

zaterdag 8 december 2018
Movado A1 - DKB A112 - 23
DSC B3 - DKB B11 - 9
Animo C1 - DKB C17 - 3
DKB C2 - NKV C24 - 3
DKB D1 - SDO (V) D25 - 3
DKB E1 - KVS '17 E18 - 4
zondag 9 december 2018
Ready '60 1 - DKB 110 - 9
DOT (O) 3 - DKB 218 - 17
DOT (O) 4 - DKB 413 - 8


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.