Home Onze vereniging Onze teams Uitslagen Agenda Sponsors Club van 50 Fotoalbum Webshop Links Contact
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning oktober v2
Barplanning november v2
Barplanning december v1
Poetsschema kantine v1
Gedragscodes sport

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)
Buiten trainen (info)
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


DKB 1
zondag 20 oktober14:30DKB 1DOT (O) 1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: D vd Akker van Helvoirt
zaterdag 26 oktober14:30DKB 1Rapid 1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: P de Bruijn


DKB 2
vrijdag 18 oktober20:00DKB 2Wageningen 6Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: J Barentsen
zondag 20 oktober13:10DKB 2DOT (O) 2Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: G Schrap
zaterdag 26 oktober13:10DKB 2Rust Roest 3Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: A Korf de Gidts


DKB 3
Geen wedstrijden gevonden.


DKB MW1
dinsdag 15 oktober20:30DKB MW1DSC MW2Naestenbest (veld) / BESTSR: Frank R


DKB A1
zaterdag 19 oktober11:00DKB A1DOT (O) A1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: P Clowting
zaterdag 26 oktober11:30DKB A1Fortissimo A1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: H Beglinger (Pieter)


DKB A2
Geen wedstrijden gevonden.


DKB B1
Geen wedstrijden gevonden.


DKB B2
zaterdag 19 oktober12:00OEC B1DKB B2De Braak (veld) / HELMOND


DKB C1
Geen wedstrijden gevonden.


DKB D1
Geen wedstrijden gevonden.


DKB E1
zaterdag 26 oktober09:30DKB E1Tilburg E3Naestenbest (veld) / BESTSR: Jeroen A


DKB F1 / Kangoeroes
Geen wedstrijden gevonden.


Geen wedstrijden gevonden.








Agenda:

15 oktBardienst MW1
19 oktBardienst A1
20 oktBardienst S2
21 oktPoetsen D1
22 okt2e training schoolsport

Thuiswedstrijden:

dinsdag 15 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:30DKB MW1-DSC MW2
 SR: Frank R
vrijdag 18 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
20:00DKB 2-Wageningen 6
 SR: KNKV: J Barentsen
zaterdag 19 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
11:00DKB A1-DOT (O) A1
 SR: KNKV: P Clowting
zondag 20 oktober 2019
Naestenbest (veld) / BEST
13:10DKB 2-DOT (O) 2
 SR: KNKV: G Schrap
14:30DKB 1-DOT (O) 1
 SR: KNKV: D vd Akker van Helvoirt

Uitslagen:

donderdag 10 oktober 2019
Rust Roest MW1 - DKB MW113 - 14
zaterdag 12 oktober 2019
DKB 3 - OEC 28 - 14
DSC A2 - DKB A19 - 9
DKB A2 - SDO (V) A23 - 14
DKB B1 - Tilburg B214 - 3
OJC '98 C2 - DKB C11 - 5
Stip D1 - DKB D12 - 12
zondag 13 oktober 2019
SDO (V) 1 - DKB 117 - 13
SDO (V) 2 - DKB 212 - 18


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.