Adres
 
Veld en clubgebouw:
  Het DKB-veld met daarop ons paviljoen 'De Uitwijk' ligt op sportpark Naastenbest aan de Jacob van Wassenaerstraat 65, 5684 CR Best, 0499-390303.
 
Sporthal: Tijdens de zaalcompetitie (november-februari) spelen we in sporthal Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27, 5684 GJ Best, 0499-373368. Enkele teams trainen in sporthal Naestenbest, maar we trainen ook in de gymzalen van het Heerbeeck College en andere gymzalen in Best.
 
Postadres: Secretaris KV DKB
Prinses Irenelaan 17,
5684 GV Best

Route
 
Veld en clubgebouw:
  Sportpark Naastenbest, Jacob van Wassenaerstraat 65, 5684 CR Best, 0499-390303.
Let op: Tom Tom kent de wegblokkade (voor auto's) vanaf de Prinses Beatrixlaan (nog) niet. Google wel.


Met de auto vanuit Tilburg:
Volg de A58 richting Eindhoven, neem afslag 7 [Best], ga na 350 m linksaf op de Erica, ga na 0,6 km linksaf de Ringweg op, neem na 1,6 km de tweede afslag op de rotonde, neem na 0,6 km de eerste afslag op de rotonde (de Constantijnlaan), ga na 70 m rechtsaf op de Constantijnlaan, ga na 250 m linksaf op de Jacob van Wassenaerstraat (bij jongerencentrum Todo), na 250 meter vindt u DKB aan uw rechterkant, bij de parkeerplaats.

Met de auto vanuit Eindhoven:
Volg de A58 richting Tilburg, neem afslag 7 [Best], ga na 225 meter linksaf op de Ringweg richting Best, neem na 1,4 km de tweede afslag op de rotonde, neem na 0,6 km de eerste afslag op de rotonde (de Constantijnlaan), ga na 70 m rechtsaf op de Constantijnlaan, ga na 250 m linksaf op de Jacob van Wassenaerstraat (bij jongerencentrum Todo), na 250 meter vindt u DKB aan uw rechterkant, bij de parkeerplaats.

Met de auto vanuit Den Bosch:
Volg de A2 richting Eindhoven, neem afslag 27 [Best-West], neem na 0,6 km de eerste afslag op de rotonde (de Ringweg) richting Best-West, neem na 1,7 km de tweede afslag op de rotonde (de Ringweg), neem na 200 m opnieuw de tweede afslag op de rotonde (de Ringweg), neem na 0,6 km de derde afslag op de rotonde (de Constantijnlaan), ga na 70 m rechtsaf op de Constantijnlaan, ga na 250 m linksaf op de Jacob van Wassenaerstraat (bij jongerencentrum Todo), na 250 meter vindt u DKB aan uw rechterkant, bij de parkeerplaats.
 
Sporthal: Sporthal Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27, 5684 GJ Best, 0499-373368.
  Sporthal Naestenbest ligt tegenover het clubgebouw van DKB, aan de andere kant van de parkeerplaats.

Contactpersonen
 
Bestuur:
Voorzitter



Vacature
Sjoerd Vrijburg (a.i.)
voorzitter@kvdkb.nl
Secretaris



Wilma Franssen
secretaris@kvdkb.nl
Penningmeester



Hans Melio
penningmeester@kvdkb.nl
Technische zaken



Sjoerd Vrijburg
sjoerd.bestuur@kvdkb.nl
Algemeen lid



Adriaan Heijkants
adriaan.bestuur@kvdkb.nl
Ledenwerving/nevenactiviteiten



Vacature
 
Contactpersonen:
 
Afmelden training/wedstrijd:eigen trainer/coachzie teampagina's
Contributie en geldzaken:Hans Meliopenningmeester@kvdkb.nl
DAK:Irma van de Sandedak@kvdkb.nl
G-korfbal:Yvonne Ketellappery.ketellapper@onsmail.nl
Jeugdkamp:Coert Horstenjeugdkamp@kvdkb.nl
Kantine:Geert-Jan Wijnandskantine@kvdkb.nl
Korfbaltechnische zaken jeugd:Rene vd Looijtcjeugd@kvdkb.nl
Korfbaltechnische zaken senioren:Jan Willem Brinktc@kvdkb.nl
Ledenadministratie:Loekie van Straatenledenadmin@kvdkb.nl
Ledenwerving/nevenactiviteiten:Vacature
Materiaal & onderhoud:Frans Simons
Redactie website/nieuwsbrief/FB:Louise Makclubblad@kvdkb.nl
Scheidsrechters senioren:vacature 
Scheidsrechters jeugd (A-F):Laura Versloot 
Sponsorzaken:Pieter Dullaart en Jeroen Koopmanschapsponsors@kvdkb.nl
Vertrouwenspersoon:Marlies Kluitersmarlies.kluiters@hanzemc.nl
Vrijwilligers:Geert-Jan Wijnandsvrijwilligerscoordinator@kvdkb.nl
Webmaster:Bob Verwerwebmaster@kvdkb.nl
Wedstrijdsecretariaat:Marianne Knaapenwedstrijdsecretariaat@kvdkb.nl

Lid worden & contributie
 
Lid worden Kom kijken op een van de trainingsavonden.
Neem contact op met de secretaris Wilma Franssen (secretaris@kvdkb.nl), kom 4x gratis meetrainen, ontvang een verrassing en een infopakket en word lid!

Lid worden doe je door een inschrijfformulier in te vullen en in te leveren in het clubhuis, op te sturen naar Ledenadministratie KV DKB, Hinkelbrits 42, 5683 KX Best of te mailen naar ledenadmin@kvdkb.nl.
 
Contributie Door veel hulp van de sponsoren en van al onze vrijwilligers proberen we de contributie zo laag mogelijk te houden. Korfbal moet immers toegankelijk blijven voor iedereen. De contributie is afhankelijk van de leeftijd.
Leden of ouders van leden met een laag inkomen kunnen misschien een beroep doen op de Regeling Meedoen van de gemeente Best. Kijk op https://www.gemeentebest.nl/regeling-meedoen voor informatie.

Contributie 2018-2019:maand:kwartaal:half jaar:jaar:

Senioren (zaal en veld)€26,40€79,20€158,40€316,80
Junioren, 15 t/m 17 jr€22,10€66,30€132,60€265,20
Aspiranten, 11 t/m 14 jr€18,05€54,15€108,30€216,60
Pupillen, t/m 10 jr€15,20€45,60€91,20€182,40
Welpen/Kangoeroe’s€7,10€21,30€42,60€85,20
Zaal of midweek veld (halve competitie)€18,00€54,00€108,00€216,00
G-Korfballers€15,20€45,60€91,20€182,40
Recreanten€11,50€34,50€69,00€138,00
Overige leden€6,45€19,35€38,70€77,40
Maximum gezinscontributie€900,00
Inschrijfgeld nieuwe leden€5,00

Bankrekeningnummer DKB: NL67 RABO 0107 0334 02
 
Penningmeester:
  Als je vragen hebt over de contributie of andere geldzaken dan kun je deze stellen aan de penningmeester: Hans Melio, penningmeester@kvdkb.nl.
 
Contributieafspraken:
  De leeftijd op 1 januari is bepalend voor de indeling van de spelers in een bepaalde categorie. Het verenigingsjaar loopt van 1 juni t/m 31 mei daaropvolgend.
Afmeldingen voor het volgende seizoen moeten voor 1 mei voorafgaand aan het nieuwe contributiejaar gemaild zijn naar ledenadmin@kvdkb.nl en sjoerd.bestuur@kvdkb.nl.
 
Machtigingsformulier:
  Een machtigingsformulier voor het automatisch afschrijven van de contributie vind je hier.