HomeOnze verenigingUitslagenAgendaSponsorsClub van 50FotoalbumWebshopLinks
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden veld
Barplanning mei vs1
Barplanning juni vs1
Poetsschema kantine v1
Gedragscodes sport

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)

Walking korfball:

Informatie
Spelregels
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


Spelweek: 17 mei - 23 mei 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 21 mei09:30DKB C1OJC '98 C1Naestenbest (veld) / BESTSR: Sam B
zaterdag 21 mei09:30DKB E1SDO (V) E3Naestenbest (veld) / BESTSR: Linde
zaterdag 21 mei10:30DKB B1DSC B2Naestenbest (veld) / BESTSR: Bjorn
zaterdag 21 mei10:40DKB 2Vriendenschaar (H) 2Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: R Sparidans
zaterdag 21 mei11:55DKB D1DSC D2Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
zaterdag 21 mei12:10DKB 1Duko 1Naestenbest (veld) / BESTSR: KNKV: L Messerschmidt
zaterdag 21 mei13:45DKB 3Movado 3Naestenbest (veld) / BESTSR: Lars
zaterdag 21 mei13:45DKB A1Kesteren A1Naestenbest (veld) / BESTSR: Niels


Spelweek: 24 mei - 30 mei 2022
Uitwedstrijden:
zaterdag 28 mei09:00SDO (V) E3DKB E1Rapportstraat / VELDHOVEN
zaterdag 28 mei11:30OJC '98 C1DKB C1De Rauwbraken / BERKEL-ENSCHOT
zaterdag 28 mei11:30DSC D2DKB D1Sportcomplex Eindhoven-Noord / EINDHOVEN
zaterdag 28 mei12:00Tiel '72 A2DKB A1Sportpark Rauwenhof / TIEL
zaterdag 28 mei12:00SDO (V) B2DKB B1Rapportstraat / VELDHOVEN


Spelweek: 31 mei - 6 juni 2022
Uitwedstrijden:
dinsdag 31 mei20:30Tilburg 1DKB 1KV Tilburg / TILBURG
woensdag 1 juni20:15Tilburg MW1DKB MW1KV Tilburg / TILBURG


Spelweek: 7 juni - 13 juni 2022
Thuiswedstrijden:
dinsdag 7 juni20:30DKB MW1PSV/ lifovragen.nl MW1Naestenbest (veld) / BESTSR: Frank
zaterdag 11 juni15:00DKB 3Rust Roest 5Naestenbest (veld) / BESTSR: Daan
zaterdag 11 juni15:00DKB A1Woudenberg A2Naestenbest (veld) / BESTSR: Tom
zondag 12 juni13:50DKB 2DOT (O) 2Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
zondag 12 juni15:30DKB 1DOT (O) 1Naestenbest (veld) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
dinsdag 7 juni20:30Tilburg 2DKB 2KV Tilburg / TILBURG
zaterdag 11 juni10:00Tilburg C1DKB C1KV Tilburg / TILBURG
zaterdag 11 juni10:15Tilburg D2DKB D1KV Tilburg / TILBURG
zaterdag 11 juni11:15NKV E1DKB E1Wettenseind / NUENEN


Spelweek: 14 juni - 20 juni 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 18 juni11:55DKB C1PSV/ lifovragen.nl C2Naestenbest (veld) / BESTSR: Anouk
zaterdag 18 juni11:55DKB E1Mariarade E1Naestenbest (veld) / BESTSR: Bente
zaterdag 18 juni13:00DKB D1SDO (V) D3Naestenbest (veld) / BESTSR: Floor
Uitwedstrijden:
dinsdag 14 juni20:00SDO (V) MW1DKB MW1Rapportstraat / VELDHOVEN
zaterdag 18 juni11:30Tilburg B1DKB B1KV Tilburg / TILBURG
zaterdag 18 juni14:30DSC A3DKB A1Sportcomplex Eindhoven-Noord / EINDHOVEN
zaterdag 18 juni15:30Animo 1DKB 1Sportcomplex Hoge Weide / GELDERMALSEN
zaterdag 18 juni16:00DSC 5DKB 3Sportcomplex Eindhoven-Noord / EINDHOVEN
zondag 19 juni10:30DSC 4DKB 2Sportcomplex Eindhoven-Noord / EINDHOVEN






Agenda:

21 meiBardienst S1
 Bardienst D1
6 junDKB 8-tallen toernooi
7 junBardienst MW1
8 junALV (alg ledenvergadering)

Thuiswedstrijden:

zaterdag 21 mei 2022
Naestenbest (veld) / BEST
09:30DKB C1-OJC '98 C1
 SR: Sam B
09:30DKB E1-SDO (V) E3
 SR: Linde
10:30DKB B1-DSC B2
 SR: Bjorn
10:40DKB 2-Vriendenschaar (H) 2
 SR: KNKV: R Sparidans
11:55DKB D1-DSC D2
 SR: ?
12:10DKB 1-Duko 1
 SR: KNKV: L Messerschmidt
13:45DKB 3-Movado 3
 SR: Lars
13:45DKB A1-Kesteren A1
 SR: Niels

Uitslagen:

dinsdag 17 mei 2022
DKB MW1-Tilburg MW111 - 30


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.