HomeOnze verenigingUitslagenAgendaSponsorsClub van 50FotoalbumWebshopLinks
 

Clubhuis:

DKB 'de Uitwijk'
0499-390303
Jacob van Wassenaerstr 65
5684CR Best


Snel naar:

Wedstrijdprogramma per week
Wedstrijdprogramma per team
Trainingstijden zaal
Poetsschema kantine v1
Gedragscodes sport

Sportmedisch Team:

Het team
Afspraak maken (via mail)

Walking korfball:

Informatie
Spelregels
Hit Counter
keer bekeken
Klik hier voor het speelschema op de KNKV pagina.


Spelweek: 25 januari - 31 januari 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 29 januari11:35DKB D1OJC '98 D1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Björn
zaterdag 29 januari12:35DKB C1PSV/lifovragen.nl C2Naestenbest (zaal) / BESTSR: Lianne
zaterdag 29 januari13:40DKB A1Merwede/Multiplaat A2Naestenbest (zaal) / BESTSR: Pieter
Uitwedstrijden:
zaterdag 29 januari09:00NKV E2DKB E1De Hongerman / NUENEN
zaterdag 29 januari10:30SDO (V) B2DKB B1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 29 januari12:25Ready '60 3DKB 4Jo Gerrishal / ROERMOND
zaterdag 29 januari16:45Attila 2DKB 2Studentenhal (TUE) / EINDHOVEN
zaterdag 29 januari19:45Animo 1DKB 1De Randhorst / GELDERMALSEN


Spelweek: 1 februari - 7 februari 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 5 februari11:35DKB C1Tilburg C1Naestenbest (zaal) / BESTSR: Sanne
zaterdag 5 februari16:10DKB 2Rust Roest 4Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 5 februari17:30DKB 1Juliana 1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 5 februari12:15DSC B2DKB B1De Vijfkamp / EINDHOVEN
zaterdag 5 februari13:10Tilburg A2DKB A1Westerwel / TILBURG
zaterdag 5 februari18:35Rust Roest 6DKB 3Strijphal / EINDHOVEN


Spelweek: 8 februari - 14 februari 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 12 februari11:35DKB A1DeetosSnel A3Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 12 februari12:50DKB 3Tilburg 5Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 12 februari14:05DKB E1SDO (V) E2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 12 februari09:30SDO (V) D2DKB D1De Atalanta / VELDHOVEN
zaterdag 12 februari14:30PSV/lifovragen.nl 2DKB 2Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 12 februari17:00ACKC 1DKB 1De Jager / GIESSEN
zaterdag 12 februari20:15NKV 3DKB 4De Hongerman / NUENEN


Spelweek: 15 februari - 21 februari 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 19 februari11:35DKB D1Ready '60 D1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 19 februari12:40DKB C1Ready '60 C1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 19 februari13:45DKB 4Rust Roest 7Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 19 februari11:05Rust Roest E3DKB E1Strijphal / EINDHOVEN
zaterdag 19 februari13:25PSV/lifovragen.nl B1DKB B1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 19 februari13:40Ready '60 2DKB 3Jo Gerrishal / ROERMOND
zondag 20 februari12:15SDO (V) 3DKB 2De Atalanta / VELDHOVEN
zondag 20 februari13:35SDO (V) 1DKB 1De Atalanta / VELDHOVEN


Spelweek: 22 februari - 28 februari 2022
In deze week geen wedstrijden gevonden.


Spelweek: 1 maart - 7 maart 2022
Uitwedstrijden:
zaterdag 5 maart10:30OEC C1DKB C1Suytkade / HELMOND


Spelweek: 8 maart - 14 maart 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 12 maart12:50DKB B1DOT (O) B1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 12 maart13:55DKB 3NKV 2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 12 maart15:15DKB 1Tiel '72 1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zondag 13 maart13:00DKB 2Tilburg 4Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 12 maart12:00Vriendenschaar (H) A2DKB A1Appelgaard / HARDINXVELD-GIESSENDAM
zaterdag 12 maart12:10NKV C1DKB C1De Hongerman / NUENEN
zaterdag 12 maart12:35Stip D1DKB D1De Schutskamp / 'S-HERTOGENBOSCH
zaterdag 12 maart14:00OEC 2DKB 4Suytkade / HELMOND


Spelweek: 15 maart - 21 maart 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 19 maart13:35DKB D1DSC D2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 19 maart14:35DKB A1SDO (V) A1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 19 maart15:45DKB 4Attila 3Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 19 maart10:00KVS '17 B1DKB B1Zuideinderparkhal / SCHIJNDEL
zaterdag 19 maart10:00PSV/lifovragen.nl E2DKB E1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 19 maart17:20Keizer Karel 2DKB 3Meijhorst / NIJMEGEN
zondag 20 maart13:15DOT (O) 3DKB 2Mondriaan / OSS
zondag 20 maart14:30DOT (O) 1DKB 1Mondriaan / OSS


Spelweek: 22 maart - 28 maart 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 26 maart11:05DKB 3PSV/lifovragen.nl 3Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 26 maart12:15DKB A1DSC A3Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 26 maart13:25DKB D1Tilburg D2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 26 maart14:25DKB C1Eymerick C1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 26 maart10:00Mariarade E1DKB E1Varenbeuk / HEERLEN
zaterdag 26 maart13:10OJC '98 B1DKB B1't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT
zaterdag 26 maart13:15Keep Fit '70 1DKB 1In de Roos / ROOSENDAAL
zaterdag 26 maart14:25EKCA/CIBOD 2DKB 2Elderveld / ARNHEM
zaterdag 26 maart15:35OJC '98 2DKB 4't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT


Spelweek: 29 maart - 4 april 2022
Thuiswedstrijden:
zaterdag 2 april10:50DKB E1NKV E2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 2 april11:50DKB 2Attila 2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 2 april13:10DKB 1Animo 1Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 2 april14:25DKB B1SDO (V) B2Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
zaterdag 2 april15:30DKB 4Ready '60 3Naestenbest (zaal) / BESTSR: ntb
Uitwedstrijden:
zaterdag 2 april11:05PSV/lifovragen.nl C2DKB C1Sporthal Frits Philips / EINDHOVEN
zaterdag 2 april14:00OJC '98 D1DKB D1't Ruiven / BERKEL-ENSCHOT
zaterdag 2 april14:10Merwede/Multiplaat A2DKB A1De Lockhorst / SLIEDRECHT


 




Agenda:

16 febPoetsen B1
25 febgeen training
1 mrtgeen training
4 mrtgeen training
8 mrtgeen training


version 2.0 (C) 2010 Mark van den Akker, Pim van Dijk, Guido Mackenbach, Jaap de Stigter en Bob Verwer.