Organisatie

Organisatie

DKB is een vereniging, dat wil zeggen een organisatie met leden die een gemeenschappelijk doel nastreven. De leden kiezen tijdens de  Algemene leden vergadering (ALV) het bestuur en het bestuur maakt een beleidsplan met goedkeuring van de leden en voert dit uit. Het bestuur is eindverantwoordelijk voor het reilen en zeilen binnen de vereniging. Veel activiteiten zijn onder verschillende  commissies verdeeld. Het bestuur vergadert eenmaal per maand, data zijn te vinden in de agenda.

korfball, korf, ball-5170928.jpg

Bestuur

Adriaan Heijkants​
Adriaan Heijkants​
Voorzitter
silhouette
Jasper Heuvelmans
Technische zaken
silhouette
Fenna van Son
Penningmeester
Maurice Strik
Maurice strik
Algemene zaken
(met name ledenwerving en sponsorzaken)

Contactpersonen:​

SituatieContactpersoonMail
Situatie Afmelden training/wedstrijd:Eigen trainer/coach
Contributie en geldzakenFenna van Son penningmeester@kvdkb.nl
De activiteiten commissie DAKAnouk van hartendak@kvdkb.nl
G-korfbalFenna van Songteam@kvdkb.nl
JeugdkampCoert Horstenjeugdkamp@kvdkb.nl
kantinecommissielarisma hendriksbarcommissie@kvdkb.nl
Korfbaltechnische zaken jeugd TCJRene vd Looijtcjeugd@kvdkb.nl
Korfbaltechnische zaken senioren: TCJan Willem Brinktc@kvdkb.nl
LedenadministratieWilma Franssenledenadmin@kvdkb.nl
LedenwervingVacatureLedenwerving@kvdkb.nl
Redactie website/nieuwsbrief/FBSocials@kvdkb.nl
Scheidsrechters seniorenLars Melioarbitrage@kvdkb.nl
Scheidsrechters jeugd (A-F)Lars Melio
SponsorzakenPieter Dullaartsponsors@kvdkb.nl
Vertrouwenspersoon:Marlies Kluitersvertrouwenspersoon@kvdkb.nl
Vrijwilligers coordinatorVacaturevrijwilligerscoordinator@kvdkb.nl
Walking korfballWilma Franssenwalkingkorfball@kvdkb.nl
WedstrijdsecretariaatMarianne Knaapenwedstrijdsecretariaat@kvdkb.nl
WebmasterJannes Faberwebmasterdkb@gmail.com

Onze sponsoren:

Wilt u ons sponsoren? Dit kan op verschillende manieren. Wilt u hier meer over weten?
Klik hier voor de sponsorfolder met meer informatie of neem contact op met de sponsorcommissie!
De sponsorcommissie is te bereiken via email: sponsors@kvdkb.nl